Programma

2014. gada 28. Marts, Rīga
           Rīgas domes sēžu zāle, Rātslaukums 1     

RMS forum – Rīgas Menedžeru Skolas nodaļa, kas nodarbojas ar starptautisko konferenču organizēšanu, Rīgā organizē XVII starptautisko konferenci „Nekustamais īpašums un būvniecība Baltijā 2014: tirgi, attīstība, prognozes”.

            Nekustamā īpašuma tirgus ir visuzņēmīgākais pret krīzes izpausmēm. Par stratēģijām un paņēmieniem izkļūšanai no krīzes bez lieliem zaudējumiem savā pieredzē un plānos dalīsies nekustamā īpašuma tirgu un būvniecības vadošie eksperti un speciālisti.

 Kas un cik tiek būvēts Latvijā? 
Vai izmaiņas  likumdošanā NĪ un būvniecības sfērās efektīvas?
Kas un cik tiek būvēts Latvijā?  
Kas notiek ar banku pārņemtiem nekustamiem īpašumiem?
Kādi tirgus segmenti saglabās pievilcību investīciju veikšanai?
Kādas finanšu stratēģijas var kļūt visefektīvākās?
Kā bankas prognozē situācijas attīstību hipotekārās kreditēšanas tirgū pēc eiro ieviešanas ?
Vai ir ieguvumi no Rīgas namu apsaimniekošanas uzņēmumu reorganizācijas? 
Kā notiek īpašumu atsavināšana (banka-vērtētājs-īpašnieks)?

Uz šiem un citiem jautājumiem Jūs varēsiet saņemt atbildes no nekustamā īpašuma sfēras ekspertiem, ja piedalīsieties konferencē „Nekustamais īpašums un būvniecība Baltijā 2014: tirgi, attīstība, prognozes”.

 GALVENĀS TĒMAS UN DISKUSIJU JAUTĀJUMI:

 Pēckrīzes periods: : draudi un iespējas nekustamā īpašuma tirgiem

Jaunas finanšu stratēģijas un nekustamā īpašuma uzņēmumu darbības optimizācijas pieredze pēckrīzes apstākļos. Iespējamā notikumu attīstība nekustamā īpašuma un būvniecības tirgos. (Investoru un attīstītāju viedoklis)

 Eiropas un Baltijas nekustamā īpašuma un būvniecības tirgu attīstības perspektīvas. Kas ir nepieciešams nekustamā īpašuma profesionāļiem, lai noturētos starptautiskajā tirgū? Lieli riski – liela peļņa. Kā pazīt riskus? Kādas ir katra nekustamā īpašuma izredzes? Kā panākt, lai tirgus būtu pievilcīgs jaunie, investoriem? Investīciju kapitāla piesaistīšanas mehānismi pēckrīzes apstākļos. Nekustamā īpašuma nodoklis ES valstīs, Baltijā un Latvijā  (Analītiķu, valdības pārstāvju, ekspertu viedoklis)

 Projektu vadība nekustamā īpašuma un būvniecības jomā pēckrīzes apstākļos. Attiecības ar banku struktūrām. Finanšu resursu meklēšana un piesaistīšana. Banku procentu likmju attīstība un risku transformācija.


Warning: Unknown(): Your script possibly relies on a session side-effect which existed until PHP 4.2.3. Please be advised that the session extension does not consider global variables as a source of data, unless register_globals is enabled. You can disable this functionality and this warning by setting session.bug_compat_42 or session.bug_compat_warn to off, respectively. in Unknown on line 0