Audits un Grāmatvedība 2001

IV konference 2001. gada 14. decembrī. viesnīca "Radisson SAS Daugava"

LR Finansu ministrija, Valsts ieņēmumu dienests, LR Zvērināto revidentu asociācija, Grāmatvedības uzskaites asociācija, Latvijas Iekšējo Revidentu Insititūtu atbalsta IV starptautiskās konferences «Audits un grāmatvedība 2001» organizēšanas ideju.

Foto

Konference “Audits un grāmatvedība 2001” ir efektīvs solis, kas veicina ciešāku kontaktu nodibināšanu starp audita un grāmatvedības pakalpojumu tirgus profesionāļiem, ierēdņiem, kas iespaido šī tirgus attīstību, un dažādu firmu pārstāvjiem, kuri izmanto audita un grāmatvedības tirgus speciālistu pakalpojumus.

Kā ekonomikas globalizācija ietekmē finansu uzskaiti?
Korporatīvo finansu vadība –māksla vai zinātne?
Kā noteikt pieļaujamā riska līmeni?
Vai pareizi izvietojat akcentus nosakot uzņēmuma stiprās un vājās puses?
Kā izvairīties no kļūdām un ietaupīt līdzekļus?
Kāpēc nepieciešama grāmatvežu un revidentu starptautiskā sertifikācija?
Ko nozīmē korupcija finansu sfērā?
Vai administratīvais kodekss aizsargā privāto uzņēmēju?
Kā veiksmīgi prezentēt finansu analīzi ārzemju partneriem?


Uz šiem un daudziem citiem jautājumiem Jūs varēsiet saņemt atbildes no audita un grāmatvedības sfēras ekspertiem, ja piedalīsieties konferencē “Audits un grāmatvedība 2001”. Izvēloties ziņojumu jautājumus, tika ņemtas vērā konferences “Audits un grāmatvedība 2000” dalībnieku izteiktās vēlmes un priekšlikumi.

 


Warning: Unknown(): Your script possibly relies on a session side-effect which existed until PHP 4.2.3. Please be advised that the session extension does not consider global variables as a source of data, unless register_globals is enabled. You can disable this functionality and this warning by setting session.bug_compat_42 or session.bug_compat_warn to off, respectively. in Unknown on line 0