Audits, nodokļi un grāmatvedība 2002

5. straptautiskā konference 2002. gada 13. decembrī viesnīca "Radisson SAS Daugava"

LR Finanšu ministrija, Valsts ieņēmumu dienests, LR Zvērināto revidentu asociācija, Grāmatvedības uzskaites asociācija, Latvijas Banka, Finanšu un kapitāla tirgus attīstības komisija atbalsta ideju rīkot starptautisko konferenci “Audits un grāmatvedība 2002”, kas notiks 2002. gada 13. decembrī viesnīcā “Radison SAS Daugava”, Rīgā.

V starptautiskās konferences “Audits un grāmatvedība 2002” pamattēmas ir: revīzija un grāmatvedība šodien un nākotnē, attīstības perspektīvas pasaulē un Baltijas reģionā.

ES paplašināšanās un tās ietekme uz revidentiem un grāmatvežiem Baltijā.
Starptautiskie grāmatvedības standarti – viens paraugs visiem?
Kāds būs dialogs starp nodokļu varu (VID) un nodokļu maksātājiem?
Kādām zināšanām un prasmēm jāpiemīt grāmatvedim, lai tas gūtu sekmes?
Kā pilnveidot gada atskaiti?
Kādai jābūt savstarpēji izdevīgai grāmatveža un revidenta sadarbībai?
Ko uzņēmuma vadība gaida no revīzijas/audita?
Krāpšana un naudas atmazgāšana – kā aizsargāt sava uzņēmuma aktīvus?


Atbildes uz šiem un daudziem citiem jautājumiem Jūs varēsiet saņemt no ekspertiem revīzijas un grāmatvedības sfērā konferencē “Audits un grāmatvedība 2002”. Konferencē apspriežamie jautājumi sagatavoti, ņemot vērā konferences “Audits un grāmatvedība 2001” dalībnieku anketu rezultātus.

 


Warning: Unknown(): Your script possibly relies on a session side-effect which existed until PHP 4.2.3. Please be advised that the session extension does not consider global variables as a source of data, unless register_globals is enabled. You can disable this functionality and this warning by setting session.bug_compat_42 or session.bug_compat_warn to off, respectively. in Unknown on line 0