Audits, nodokļi un grāmatvedība 2003

VI starptautiskā konference 2003. gada 12. decembrī Viesnīca "Radisson SAS Daugava"

LR Finanšu ministrija, Valsts ieņēmumu dienests, LR Zvērināto revidentu asociācija, Grāmatvedības uzskaites asociācija, Latvijas Banka, Finanšu un kapitāla tirgus attīstības komisija atbalsta ideju rīkot starptautisko konferenci “Audits, nodokļi un grāmatvedība 2003”, kas notiks 2003. gada 12. decembrī viesnīcā “Radison SAS Daugava”, Rīgā.

VI starptautiskās konferences „Audits, nodokļi un grāmatvedība 2003” pamattēmas būs audita un grāmatvedības tirgus attīstības tendences un perspektīvas, kā arī prognozes par audita un grāmatvedības attīstību vienotā Eiropā.

Kā ES vadošie speciālisti vērtē audita un grāmatvedības tirgus situāciju?
Kādas prasības likumdošana uzstādīs auditoram un grāmatvedim ES paplašināšanas priekšvakarā un pēc tam?
Ko nodokļu vara (VID) domā par nodokļu maksātājiem?
Kā tiks kontrolēta revīzijas kvalitāte?
Kā izvairīties no interešu konflikta starp revidentu un grāmatvedi?
Vai grāmatvežu starptautiskā sertifikācija ir nepieciešama?
Ko kompānijas vadība gaida no audita?


Atbildes uz šiem un daudziem citiem jautājumiem Jūs varēsiet saņemt no ekspertiem revīzijas un grāmatvedības sfērā konferencē “Audits, nodokļi un grāmatvedība 2003”. Konferencē apspriežamie jautājumi sagatavoti, ņemot vērā konferences “Audits, nodokļi un grāmatvedība 2002” dalībnieku anketu rezultātus.


Warning: Unknown(): Your script possibly relies on a session side-effect which existed until PHP 4.2.3. Please be advised that the session extension does not consider global variables as a source of data, unless register_globals is enabled. You can disable this functionality and this warning by setting session.bug_compat_42 or session.bug_compat_warn to off, respectively. in Unknown on line 0